Kadıköy Oto Ekspertiz Hizmetleri Test Mobil Göztepe 2019 Ekspertiz Fiyatları

Kadıköy Oto ekspertiz şubemizde %100 güvenilir olarak ekspertiz hizmetini vermekteyiz. Göztepe ve Kadıköy çevresinde iseniz Test Mobil Oto ekspertiz de çok uygun fiyatlara bu hizmeti yaptırabilirsiniz. Bu yazımızda oto ekspertiz fiyatlarımızı, şube fotoğraflarımızı, adresimizi ve çalışma saatlerini bulabileceksiniz.

Detaylı oto ekspertiz  normal araçlar ve 4*4 araçlar için yapılmaktadır. Kadıköy şubemizde ki fiyatları, resimleri, kadıköy iletişim adresimizi bu yazımızda bulacaksınız.
istanbul-kadıköy oto ekspertiz fiyatı

Tel : 0542 426 19 84
Gsm : 0553 698 50 50
Email: kadikoy@testmobil.com.tr

Bize bu numaraları arayarak ulaşabilirsiniz.

istanbul ekspertiz fiyatları4×4 araçlar için de ekspertiz altyapımız bunu sağlamaktadır. Computest bilgisayarlı ekspertiz cihazları ile doğru ve güvenilir sonuçlar Test Mobil  Göztepe Kadıköy de…   

4 çeker araçlarda ekspertiz hizmeti hem yatırım hem de kalite gerektirmektedir. 4 whell drıve motorlu araçlar için dyno testi için altyapının uygun olması gerekir. Normal araçlar için kullanılan mekanizmalar bu testi kesinlikle yapamaz. Sadece 4×4 üretici fabrikalar ve sayıları çok sınırlı olan oto ekspertiz servisleri bu testleri yapabilmektedir.

Jeep benzeri veya 4 çeker araçlarınız için ekspertiz hizmeti için firmaya daha detaylı sorular sorarak uygun ekspertiz hizmeti aldığınızdan emin olunuz.

Test Mobil İstanbul olarak, İstanbul da oto ekspertiz hizmeti veren firmalar içerisinde tavsiye edilen kurumsal ve tarafsız bir firmayız.

4*4 araçlar için Ekspertiz

Kadıköy Oto Ekspertiz İstanbul da, Aşağıda bulunan resimde güncel fiyatlarımızı görebilirsiniz. İnternet bize ulaşan müşterilerimiz için kadıköy oto ekspertiz ücretimizde indirim uyguluyoruz. Geldiğinizde lütfen bunu belirtmeyi unutmayınız.

Kadıköy bölgesinde verdiğimiz oto ekspertiz hizmetlerini bu linke tıklayarak görebilirsiniz. Anadolu yakasında ekspertiz arıyorsanız bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aracınızın kontrollerinin eksiksiz olarak gerçekleşmesi için firmamız titizlikle çalışmaktadır.

 

Test Mobil İstanbul Oto Ekspertiz Çalışma Saatleri:

Hafta içi: 08:15-19:00
Cumartesi: 08:15-19:00
Pazar: 10:00-17:00
Acil ekspertiz için :Randevu alınız-0542 426 19 84

İstanbul Kadıköy Oto Ekspertiz Adres:

Şair arşi caddesi No:46 merdivenköy /KADIKÖY
Göztepe Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 172 /19

Kadıköy / İSTANBUL
İstanbul Kadıköy Oto Ekspertiz Şube Fotoğraflarımız

Ekspertiz Firmamıza Güveniyoruz

Kadıköy de ve İstanbul da En iyi Ekspertiz Hizmeti

Göztepe, Üsküdar, Bostancı, Pendik, Maltepe  ilçelerinden gelerek otorapor işlemlerinizi yaptırıp ardından alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Farklı bir şehirden gelip istanbul da araç almak isteyenler de öncelikle bizden bilgi alıp daha sonra gelip alım satım işlemlerini yapabilirsiniz. İstanbul da 2.el de güvenli bir şekilde araç almak ve işlemlerini yaptırmanın zorluklarını biliyoruz.

İstanbul dan 2. el araç alırken dikkat edilmesi gereken noktaları da sizler için yazdık. Yazımızı da okuyabilirsiniz.

İstanbuldan araba alırken bir çok noktaya da ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor. Araba çürük mü, aşırı derece de nem almış mı bunları kontrol etmelisiniz. Alım satım işlemlerinizi olabildiğince nakit yapmaya çalışın hatta parayı direk hesabınıza aktarmaya çalışın. Sizler için alım satım da garantili ekspertiz hizmeti vermeye çalışıyoruz. İster sahibinden araç alın isterseniz galeri den  araç alın tüm araçlara tarafsız olarak bakıyoruz. Doğru ve kaliteli eksper hizmeti vermek bizim için çok önemli…

Kadıköy şubemizden ayrıldıktan sonra Araç ekspertiz işlemleriniz için en yakın notere gidebilirsiniz.

Kadıköy oto ekspertiz şubemiz bir çok tavsiye ve olumlu yorum almıştır. Sizlerde şubemizde ekspertiz hizmetlerini gerçekleştirdikten sonra google haritadan firmamız adına olumlu veya olumsuz  yorum yapılabilirsiniz.

Oto ekspertiz raporunda neler var, aldığınızda raporda neler göreceksiniz bunları da sayfamızdan görebilirsiniz.