Hakkımızda

Test Mobil Kurumsal Oto Ekspertiz olarak şirketimizin değerleri, kalite politikasını sizlerle paylaşmak istedik.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimiz tüm çalışanlar olarak sahiplendiğimiz değerlerimiz, misyon ve vizyonumuzla çalışmalarımızı sürdürmeyi, sürekli memnun müşteriler oluşturmayı tüm faaliyetlerinin odağına alarak tüm çalışanların ekip ruhu içerisinde sürekli iyileştirmeyi, hızlı ve esnek olmayı, yeniliklere, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmayı şirket kültürü olarak benimsemektedir.      

DEĞERLERİMİZ

Genel Ahlaki Değerlere Bağlılık:

Vicdanımızın ne söylediği bizim için önemlidir. Çalışmalarımızda ve müşterilerle olan ilişkilerimizde adalet, hakkaniyet, hesap verebilirlik ve şeffaflık kaçınılmaz ölçütlerimizdendir. Etik kuralları gözeterek karar vermek iş yapma tarzımızın temelini oluşturmaktadır.

İnsana Saygı:

Yaşamın temel unsuru olan insan bizim için değerlidir. İnsana saygımız kendimize olan saygımızla başlar. İnsanı insan olduğu için sever ve sayarız. Herkesin bir fikri, düşüncesi ve yaşam tarzı olduğunu bilir ve saygı duyarız. Çeşitlilik bizim zenginliğimizdir.

Ekip Bilinci:  

Testmobil ailesi olarak güçlü bir ekip olduğumuzu biliriz. Kimseye ayrımcılık yapılmayacağına ve fırsat eşitliğine inanırız. Tüm çalışanlarımızla değer oluşturabileceğimizin farkında olarak çalışırız. İyi günde kötü günde birbirimize destek oluruz.

hakkimizda

Sürekli Gelişime Açık:

Sürekli gelişmenin bizi farklı kılacağını ve sürekli gelişimin değişime açık olmakla gerçekleşeceğini biliriz. Mükemmele ulaşma yolunda işlerimizi sürekli iyileştirmemiz ve geliştirmemiz gerektiğine inanır ve bu doğrultuda çalışırız.

MİSYON

Üst düzey müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerimizin odağına alarak tarafsızlık ve güvenilirlik ilkelerinden taviz vermeden üst kalitede hizmet sunmak.   

VİZYON

Türkiye sınırları içerisinde yakın gelecekte oto ekspertiz sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak.